PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195}

W pogoni za Amy

Chasing Amy
7,0 20 438
ocen
7,0 10 1 20438
7,4 12
ocen krytyków
W pogoni za Amy
powrót do forum filmu W pogoni za Amy

zakończenie

ocenił(a) film na 5

jak myślicie byli razem czy jednak nie..? Ja nie zrozumialam do konca tej koncowki

ocenił(a) film na 9
estrellamovies

Nie. Obejrz "Jay i Cichy Bob kontratakują", jest do tego nawiązanie.

ocenił(a) film na 9
robert2207

pojawiaja sie oboje, ale nigdzie nie jest powiedziane ze nie sa razem ;)

ocenił(a) film na 9
Shanks1337

Holden w "Jay i Cichy Bob kontratakują" mówi w jednym momencie: "w takich chwilach ogarnia mnie nostalgia za lesbijkami". Wydaje mi się, że się nie zeszli.

ocenił(a) film na 6
robert2207

w "Jay i Cichy Bob kontratakują" wystepuje tez Alyssa Jones grana przez ta sama aktorke ? to jest jakas kontynuacja ?

ocenił(a) film na 9
eingrad

Jest tam dosłownie na chwilę, pod koniec.

ocenił(a) film na 8
estrellamovies

Bardzo mi się podoba, że zakończenie jest otwarte, bo tak naprawdę nie znajdziesz tu odpowiedzi na pytanie: "Czy wrócili do siebie czy nie?", lecz zobaczysz jak ich stosunki wyglądają rok po nieszczęsnym spotkaniu. Holden i Alyssa w zasadzie mogli wrócić do siebie, ale dużo później. Nie wyobrażam sobie żeby w trakcie tego panelu, Alyssa wybiegła z sali i rzuciła się w jego ramiona. Z kolei, Banky (nie zapominajmy, że on też tam był) tak jak Alyssa, trochę ochłonął, jednak dalej czuje się niekomfortowo po tym jak Holden go poniżył. Jakie ten film ma świetne dialogi! Uwielbiam go! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones