Grant GustinI

Thomas Grant Gustin

8,5
4 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grant Gustin

do roli Flasha obstawiano 3 aktorów, jego pokazali na końcu. Przypadek? Nie sądzę :)

erka15

a ten serial jest już na ekran ie czy dopiero będzie? Można gdzieś go obejrzeć?

kaziulla17

Niestety, serial Flash dopiero wyjdzie w następnym roku, bo będzie to spin-off serialu Arrow, a jego postać dopiero się w Arrow pojawiła. Chociaż słyszałam, że pilotowym odcinkiem do Flasha ma być 20 odcinek Arrow, ale później wyczytałam, że jednak nie, więc nie wiem w końcu, jak to będzie.

xcattx

i kurcze trzeba tyle czekać:) ale myślę że warto:)

kaziulla17

Ano mam nadzieję, że będzie warto :D

erka15

super ze wybrali tego aktora ale musi troche przypakowac bo w kostiumie wygladalby troche komicznie mam nadzieje ze nie spieprza tego serialu bo w arrow naprawde fajnie pokazali origin postaci to byl jeden zlepszych odcinkow

lewandowski09

Pewnie zostane za to zjedzony ,ale wg mnie wybrali najgorszą możliwą opcje jeśli chodzi o wybór aktora- nie pasuje z wyglądu i humor postaci ograniczył się do strzelania jednego uśmiechu .... mieli do wyboru jeszcze Matta Barra,który byłby idealnym Flashem jeśli chodzi o humor,sylwetke,wygląd i aktorstwo.

dawid10809

Ja słyszałam, że zarówno Amell jak i Grant byli pierwszymi osobami ,które przyszły na przesłuchanie. Reżyser powiedział, ze gdyby go nie znaleźli prawdopodobnie nie zrobili by tej serii w ogóle, bo Grant nadaje się idealnie i inna osoba to by nie było to. Genialna gra aktorska zawsze widać wszystkie emocje,i ma super poczucie humoru. Jeśli chodzi o wygląd to oki nie jest blondynem [choć jako dziecko był, i włosy mu pociemniały:P]. Sylwetkę dopiero będzie kształtował, to jest początek flash'a, myślę, że teraz będzie nabierał masy.

Asjana_2

czekaj..czyli fakt że podczas powiedzenia czegoś się uśmiechnie to już jest super humor ? Wow,Chris Evans w fantastycznej czwórce grał też zabawną postać z humorem - to się objawiało min żartowaniem z Bena, żarcikami z siebie itd .A Grant ..strzela uśmiech i na tym koniec

dawid10809

oglądałeś w ogolę ten serial?

Asjana_2

widzialem kazdy odcinek.serial srednio mi wpadl w rytm,ale zatrzymal mnie Wells

Asjana_2

Grant to dpbry aktor ( sceny z finale sezonu to pokazują) ,ale chyba po prostu nie umie grać humorystycznej postaci .Chociaż w nowej serii Barry ma być bardziej pewny siebie,więc może wtedy bedzie podreperowany humor

dawid10809

Jak dla mnie pasuje idealnie, lekko zakręcony, będąc Barrym jest nieśmiały no i dosyć wrażliwy. W końcu nie ma być herosem z seryjną twarzą tylko kolesiem z superszybkością.

varosso

Chwilowo odstawiam Flasha,obejrzałem filmik zGLEE gdzie Grant śpiewa Glad You Came.Narazie tylko to mnie interesuje:)

dawid10809

Nie miał może dużo scen humorystycznych,ale to raczej wina scenarzysty nie jego. Postać nie jest jeszcze na tyle pewna siebie, że może się skupić na żartach. Mnie rozbroiła scena z crossover z Arrow jak proponuje sushi to idealnie pasuje do humoru flasha. Koleś potrafi pokazać pełen wachlarz emocji, ale czaje, że do Ciebie to może nie trafiać. Albo po prostu nie podobać się dla mnie jest idealnym Flashem. Jakbyś chciał posłuchać innych rzeczy to proszę https://www.youtube.com/watch?v=PGmqqg3puo8&index=13&list=PLTXQoL-X6GnMfek2kM-qf ykgYmcnthxRy
pozdrawiam

Asjana_2

Były momenty w których on był dla mnie do zniesienia - w sumie to cały crossover z arrowem - ta złość była cudna. Ale chyba na stałe odstawie Flasha,bo UWAGA SPOILER ALERT.CI KTÓRZY NIE SKOŃCZYLI 1 SERII NIE CZYTAĆ !!!.
To co sie stało z Eddiem zniechęciło mnie do serialu, On był postacią która mnie tam trzymała . oczekuje tylko powrotu siostrzyczki Colda i jego szwagra. Dla nich moge znieść wszystko

dawid10809

Serio? Jak dla mnie Went nie pasuje kompletnie do tej roli. Może trochę źle to napisałem - do tego serialu. No i dziwnym trafem Flash mu nic nie robi mimo że go ładnie wy**chał ;p

varosso

Dobra,przyznaje że oglądajac go na początku,myslałem że zaraz zacznie pokazywać plany które ma wytatuowane na ciele.Nie wiem jaki charakter miał komiksowy Cold, ale Went się wg mnie sprawdził\
Uwaga spoiler alert.ci którzy nie widzieli serialu niech nie czytają :
Co Barry i Joe mogą mu zrobić-nie mają dosłownie nic na niego . Bez akt i info mogą mu wiadomo co zrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones