Kevin SmithI

Kevin Patrick Smith

7,6
3 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Smith

nakręcił sporo świetnych i kultowych komedii. jego początki to praktycznie same udane filmy. stworzył genialne postacie jaya i cichego boba. po premierze sprzedawców 2 zrobił parę filmów których nie widziałem i obejrzałem mocno średni czerwony stan.
Film kompletnie bez polotu ale widać było, że kevin nagle postanowił zamiast powalić widza humorem postanowił powalić swoich bohaterów, a potem zorganizował im porwanko, sekte psychopatycznych fanatyków, morderstwa, strzelaniny itd.
ponieważ film był raczej słaby można by się spodziewać, że kevin uzna to za lekcję, że takie filmy nie wychodzą mu tak dobrze jak komedie dzięki którym dla wielu stał się kultowym twórcą
następny film jaki zobaczyłem to kieł, dawno żaden film mnie tak nie zniesmaczył. znowu michael parks kogoś porywa ale tym razem film jest skrajnie obrzydliwy (wg mnie znacznie bardziej niż np ludzka stonoga) i jeszcze gorszy
zastanawiam się co się z tym człowiekiem stało, nie wiem czy to jakieś zboczenie na starość czy może ktoś go porwał i torturował i takie filmy to efekt jakiejś traumy
mam jeszcze w planach zobaczyć holidays chociaż ocena nie zachęca ale do 3 razy sztuka, może tym razem mu się udało stworzyć coś na poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones